Grund Solo Goya Gesso Primer črn - KREUL

Na zalogi
(5)

Izberi
€6,35
€25,40 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Umetniška dela ne morejo brez dobro pripravljenih površin. Zahvaljujoč Solo Goya Gesso se umetniki zanašajo na temeljni premaz, ki popolnoma izraža sijaj barv. Akrilna polkredasta osnova zatesni pore površin, kot so platno, karton, tekstil, les ali papir. Rezultat je svilnata mat in rahlo vpojna površina. Črn temeljni grund je del osnovne opreme za poslikavo z oljem, akrilom, gvašem in akvarelom. Nanašajte s širokim čopičem ali valjčkom.

LASTNOSTI IZDELKA

  • Črn akrilen polkredast grund Solo Goya Gesso
  • Za temeljni premaz površin
  • Po sušenju vodoodporen
  • Visoka sposobnost zatesnitve in obstojnost na svetlobo
  • Izdelava v Nemčiji

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Kot ljubiteljski slikar sem z barvami zelo zadovoljen, zato sem naročil še več.

Natalija Preverjena ocena

Črni gesso je genialna stvar za temnejše motive, prihrani mi veliko časa pri podslikavi.

Dominika Preverjena ocena

Končno zares nasičena črna, ki mi na platnu ne pušča lis in se hitro suši.

Simona Preverjena ocena

Lepo se nanaša, sem zadovoljna.

Kristina Preverjena ocena

Črna barva je dovolj globoka, točno to sem potrebovala za svoje nove slike.

Adriana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano