Nazaj v trgovino WNN2131_060

Akrilna barva Winsor & Newton Galeria 120 ml | izberite odtenek

(8)

Izberi
€8,23
€68,58 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna boja Winsor & Newton Galeria 120 ml - izberite odtenek

Brend Winsor & Newton ima več kot 170 let izkušenj v proizvodnji akrilnih barv in je zato ena od vodilnih svetovnih znamk.. Akrilna boja Galeria je popularna zaradi svoje univerzalnosti. Primerna je za slikanje na papirju, platnu, kartonu, iverici, lesu, ciglu, gipsu, betonu itd.. V svetu umetnosti so nenadomestljive saj vsebujejo visok nivo pigmentov, so sijajne, čiste in gladke. So dovolj goste, da, v kolikor to želite, poteze čopiča ostanejo jasno vidne. Redčijo se z vodo. Zaradi svoje trajnosti i odpornosti, so vse barve iz te kolekcije ocenjene z AA ali A. Odporne so na svetlobo - vsebujejo čiste pigmente ki ne bledijo.

Lastnosti:

  • visoka intenzivnost in čistoča pigmentov, zaradi česar so tudi nekatere naravno prosojne barve, neprosojne
  • univerzalna akrilna barva odlične pokrivnosti
  • trajne in odporne na svetlobo
  • enostavno čiščenje z vodo
  • ne ustvarjajo zračnih mehurčkov ali druge nepravilnosti na površini
  • čas sušenja: 10 do 20 min (tanek sloj) ali 1 ura in več (debelejši sloj)
  • primerna tudi za začetnike


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 8 mnenj

Zaljubila sem se v nasičenost tega pigmenta — je intenziven, a kljub temu ga je mogoče z belo barvo zmehčati v številne barvne odtenke, kar je zelo zasvojljivo in ga uporabljam v vseh svojih trenutnih slikah.

Daniela Preverjena ocena

Čudovit ton in barva — točno to, kar sem potrebovala za slikanje valov.

Helena Preverjena ocena

Dobra paleta barv za to ceno. Akrilne barve delujejo odlično. Vendar čutim, da kompletu manjka topla modra, ki bi pomagala pri mešanju barv in bi bila bolj uporabna kot vključena ftalocianinska zelena.

Renata Preverjena ocena

Kupila sem odtenek titan bela in moram priznati, da je prekrivnost res odlična.

Alena Preverjena ocena

To akrilno barvo uporabljam pri slikanju na platno in z rezultatom sem zelo zadovoljna.

Dana Preverjena ocena

Z barvo se mi z mojimi čopiči dela odlično, konsistenca je ravno pravšnja.

Hana Preverjena ocena

Naročila sem to barvo za šolo in navdušena sem, kako lepo se meša z drugimi odtenki.

Beata Preverjena ocena

Kakovosten izdelek, ki dolgo zdrži.

Iveta Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano