Nazaj v trgovino NVP212_3915

Akrilni premaz za primiranje PRIMER Sonnet bel | črn - izberite vsebino

(3)

Izberi
€4,85
€22,05 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilni Premaz za primiranje  PRIMER beli / crni - izberite vsebino

Premaz serije Sonnet koristi se za materijale kao što je platno, drvo ili karton nakon korišćenja uljanih, akril, gvaš boja ili tempera. Nakon nanošenja premaz stvara elastičan mat film.

Dostupnost:

  • 220 ml Akrilni premaz za primiranje white u plastičnoj flaši
  • 500 ml Akrilni premaz za primiranje white u plastičnom vedru
  • 1000 ml Akrilni premaz za primiranje white u plastičnom vedru
  • 220 ml Akrilni premaz za primiranje black u plastičnoj flaši
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Retarder Sonnet upočasni sušenje akrilnih barv točno tako, kot je treba. Odličen pripomoček.

Peter Preverjena ocena

Črni gesso sem uporabila za pripravo platna in rezultat je odličen, barve na njem čudovito izstopajo.

Marija Preverjena ocena

Zelo kakovosten osnovni premaz, enostavno se nanaša in po sušenju ustvari enakomerno plast.

Zuzana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano