Nazaj v trgovino PBO523_710

Akrilno vezivo Pebeo Studio Bindex mat

(5)

Izberi
€26,83
€26,83 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

S tem priročnim orodjem Pebeo Studio Bindex povečajte adhezijo in viskoznost vaših akrilnih barv. Tekoče akrilno vezivo se lahko uporablja za lepljenje in ustvarjanje kolažev in umetniških del. Je zelo vsestransko in ga je mogoče nanesti na večino površin, vključno s platnom, kartonom, lesom in kovino. Pebeo Bindex lahko uporabite tudi za izdelavo glazur in ga lahko zmešate z akrilno barvo, da ji dodate globino in sijaj. Akrilne barve lahko prekrivate s čopičem in jih drgnete, da bi jih razredčili in zagotovili popolno barvno opredelitev. Vezivo, ki ga uporabljajo umetniki in amaterji, ima po sušenju prozoren, trajen in prožen videz.

lastnosti izdelka:

  • akrilno vezivo Pebeo Studio Bindex
  • poveča adhezijo in viskoznost
  • uporabljajte za lepljenje in ustvarjanje kolažev
  • primerno za platno, karton, les in kovino


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Brez dvoma moja najljubša znamka. Kakovost je izjemna in za dobro ceno. Barve so žive in obožujem prelivanje odtenkov pri opalescentnih barvah. Komaj čakam, da preizkusim še več izdelkov Pebeo.

Eva Preverjena ocena

To mat vezivo sem izbrala v velikem pakiranju in je točno to, kar so moji akrili potrebovali za doseganje naravnega videza brez neželenega leska.

Ana Preverjena ocena

Končno nekaj, kar po sušenju ne porumeni in pušča na platnu lep mat površinski sloj.

Marija Preverjena ocena

Odličen pripomoček, ki mi pomaga bolje fiksirati plasti barve.

Zuzana Preverjena ocena

Zelo sem zadovoljna, vezivo se redči točno po mojih željah in odlično drži na vsaki podlagi.

Katarina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano