Brezbarvni lak mat Pentart 100 ml

Na zalogi
(1)

Izberi
€6,84
€136,80 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Clear varnish je sintetični brezbarvni mat lak, ki se zelo hitro suši. Poleg sijajnega laka Pentart je bila razvita tudi mat različica, zahvaljujoč kateri bodo okrašeni predmeti dobili mat učinek. Mat površinski lak je odličen kot zaključni lak, na primer za končni lak PENTART, ki razpoka. Za čiščenje laka s čopičev se uporablja razredčilo na osnovi alkohola. Prostornina laka je 100 ml.

lastnosti izdelka

  • Prozoren mat lak
  • Sintetičen in brezbarven
  • Prostornina 100 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Uporabila sem ga prejšnji teden, lepo prekriva brez ostankov. Bomo videli, kako se bo obneslo po nekaj pranjih.

Darina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano