Dekorativne rese 8 kos. - DP Craft


Izberi
€2,47
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Okrasne dekorativne rese znamke DP Craft so izdelane iz visokokakovostnega ekološkega semiša. So odličen pripomoček pri ustvarjanju bižuterije, obeskov za ključe, za zavese, vence in drugih okraskov. Z njimi lahko okrasite tudi darilne škatle, fotoalbume, zadrge na denarnici ali torbici. Naredite izvirno dekoracijo ali darilo enostavno in hitro.

lastnosti izdelka:

  • Dekorativne rese iz kakovostnega ekološkega semiša
  • Primerne za izdelavo bižuterije, obeskov za ključe in drugih okraskov
  • Komplet vsebuje 8 kosov resic različnih barv
  • Kovinski pokrovček z zanko
  • Velikost enega kosa je približno 3,5 cm
  • Pakirane v plastično prozorno embalažo

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano