Laneno olje BOILED TALENS 75ml

Na zalogi
(5)
€8,72
€116,27 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Laneno olje -BOILED“ TALENS 75ml znamke Royal TALENS

Namen: za umetnike, ki želijo narediti svoj lastni slikarski medij in tudi kot osnovna sestavina za izdelavo lastne barve

Sestavine: Laneno olje

Karakteristike:

- poveča sijaj in podaljša proces sušenja 

- v temnih pogojih kaže znake rumenenja, rumenjenje v veliki meri preneha na dnevni svetlobi 

- redči se lahko z bencinom ali terpentinom

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.4 5 mnenj

Z oljnimi barvami Cobra slikam že dve leti. Všeč so mi zaradi čudovitih intenzivnih barv in načina, kako se z njimi slika. Slikam z oljnimi barvami, topnimi v vodi, ker ne želim uporabljati terpentina. Barve Cobra so se mi zelo obnesle in zagotovo jih bom ponovno naročila.

Petra Preverjena ocena

Kupila sem jih kot začetni komplet in sem zelo zadovoljna. Barve so žive in se dobro mešajo. Pomaga tudi to, da vse očistim samo z vodo — nič več umazanih krp od terpentina! Če začenjate z oljnimi barvami, toplo priporočam Cobra.

Lucija Preverjena ocena

Oljne barve Cobra, topne v vodi, so veliko boljše od starejših barv, topnih v vodi, ki so jih pred nekaj leti predstavile različne znamke. Imajo odlično konsistenco in čudovite barve. Ne glede na to, ali slikate impasto ali lazure, Cobra zmore vse. In najboljše je, da vse očistite samo z vodo.

Martina Preverjena ocena

Te barve so po mojem mnenju zelo kakovostne, vendar bi lahko bili pigmenti bolj nasičeni. Zdi se, da je prekrivnost manjša kot pri običajnih oljnih barvah. Po drugi strani pa je čiščenje z vodo ogromna prednost in splošna uporabnost je odlična.

Veronika Preverjena ocena

Titan bela. Pri redčenju z vodo se ne meša dobro — nastajajo majhni koščki barve, ki površino prekrijejo kot zrnata tekstura. Na paleti jo morate dobro premešati.

Barbora Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano