Nazaj v trgovino RTL24280052

Liquid masking film za akvarel TALENS 75ml

(1)
€8,72
€116,27 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Liquid masking film za akvarel znamke Royal TALENS

Namen: začasno maskiranje pri akvarelnem slikanju

Sestavine: disperzija naravnega kaučuka v vodi

Karakteristike:

- barva se ne prijema na mestih, ki so z njim tretirana 

- suši se 10 minut

- po sušenju se lahko odstrani s konico prsta ali gumo 

- po daljši dobi se težje odstranjuje

- lahko povzroči spremembo barve na papirju iz celuloze

- lahko se uporabi tudi za tuše, ki so izdelani na vodni bazi 

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Končno sem našel maskirno tekočino, ki se ne trga in po sušenju lepo odstopi od papirja, ne da bi pri tem poškodovala mojo akvarelno sliko.

Matjaž Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano