Nazaj v trgovino RTL21820406

Oljne barve topne v vodi COBRA Set 6-20ml

(5)
€24,69
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set oljnih barv COBRA profesionalne znamke Royal TALENS vsebuje:

  • 6x vodotopne barve Cobra v tubi 20 ml (
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Ta šestdelni komplet ima idealen izbor osnovnih barv, iz katerih lahko zmešam karkoli.

Simon Preverjena ocena

Moj vnuk se z njimi uči slikati in je varno, saj ne vsebujejo agresivnih topil.

Norbert Preverjena ocena

Kakovostne barve, s katerimi je delo pravi užitek.

Eduard Preverjena ocena

Zelo praktična embalaža za potovanja, v ateljeju skoraj ne zavzamejo prostora, pa imam še vedno dovolj odtenkov.

Branislav Preverjena ocena

Odlična inovacija, končno lahko uživam v oljnih barvah brez glavobola zaradi topil.

Jana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano