Nazaj v trgovino KHN01615S1001KS

Komplet oljnih barv KOH-I-NOOR Mánes / 10 x 16 ml

(2)
€21,33
€133,31 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet oljnih barv KOH-I-NOOR Mánes

Oljne barve znamke KOH-I-NOOR so barve odlične kakovosti, odporne na svetlobo in se preprosto nanašajo ter odlično prekrivajo. Lahko se uporabljajo na platnu, papirju, kartonu in na drugih materialih, ki se lahko obdelajo z groundom. Pakiranje vsebuje: 10 x 16 ml oljne barve.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Ta komplet sem kupil za preizkus, saj sem z oljnim slikarstvom šele začel, za to ceno pa so barve presenetljivo intenzivne in se z njimi dobro dela.

Igor Preverjena ocena

Klasika, ki nikoli ne razočara, barve imajo odlično konsistenco in za moje vikend slikanje povsem zadostujejo.

Milan Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano