Komplet pripomočkov za delo s smolo Pebeo Gedeo

Na zalogi
(5)
€8,72
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet pripomočkov za ulivanje smole Gedeo blagovne znamke Pebeo vsebuje vsa orodja, ki jih potrebujete za delo s smolo. Set zagotavlja popolno zaščito pri ulivanju. Zahvaljujoč zaščitnim orodjem v kompletu lahko enostavno zaščitite roke in obraz. Dekoriranje predmetov, ustvarjanje dekorativnih izdelkov, nakita ali bižuterije bo popolnoma varnejše, enostavnejše in učinkovitejše.

lastnosti izdelka

  • Pebeo Gedeo pripomočki za ulivanje smol
  • uporaba pri izdelavi dekorativnih predmetov iz smole, nakita, bižuterije in ulivanju na površine
  • pakiranje vsebuje - 2 para zaščitnih rokavic, 4 x lesene mešalne lopatice, 5 x pipet, 6 x plastičnih merilnikov, 1 x zaščitna maska za obraz

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Dober izdelek. Ravnokar sem ga spoznala in dobro deluje.

Hana Preverjena ocena

Delo s smolo zahteva natančnost in ti pripomočki so mi jo končno omogočili, vse se prilega točno tako, kot mora.

Beata Preverjena ocena

Po nepotrebnem vržen denar, pričakovala sem bolj kakovostne materiale, ampak za amaterske poskuse nekako zadostuje.

Iveta Preverjena ocena

Kot učiteljica likovne vzgoje moram priznati, da je ta komplet idealen za varno in čisto razlago tehnike za učence v delavnici.

Gabriela Preverjena ocena

Super oprema, vse potrebno za mešanje in vlivanje smole imam zdaj na enem mestu v enem praktičnem kompletu.

Tatjana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano