Komplet za pozlačevanje - zlata barva

(3)
€7,58
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet za pozlato vsebuje tri lističe zlatega zrcalnega učinka 14 x 14 cm in 20 ml reliefno pasto za pozlato za prenos učinka iz folije. Pozlačeni predmet mora biti čist in suh. S pasto ustvarimo vzorec, ki nam je všeč, pustimo, da se posuši in nato uporabimo lističe za zrcalni učinek. Primerni za les, mavec, steklo, kovino in karton. Reliefni zlati komplet je idealen za okrasitev različnih predmetov, scrapbooking in poročnih predmetov. Uporabite lak za zaščito dela pred oksidacijo kovin. Na zadnji strani pakiranja je natančen postopek za ustvarjanje.

lastnosti izdelka:

  • Komplet za pozlato
  • Vsebuje: 20 ml paste in 3 (14x14) zlati lističi
  • Primerni za okrasitev in scrapbooking
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Zlata barva je čudovito sijoča in po nanosu na podstavek kipa izgleda kot pravo zlato.

Martin Preverjena ocena

Odličen komplet, vse je potekalo gladko.

Peter Preverjena ocena

Ta zlati komplet sem uporabil za restavriranje ogledala in moram priznati, da je pigment res bogat in kakovosten.

Tomaž Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,47 € Cena na enoto 49,40 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano