Papir iz umetnega usnja - white and black

€12,40
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Papir iz umetnega usnja z okrasnim potiskom z belimi in črnimi kosmiči je odličen izdelek za nadaljnjo dodelavo. Ta pralni kraft papir ima lastnosti usnjenega izdelka, zato ga lahko režete, lepite, šivate ali vstavljate v stroj za embosiranje. Snap pap papir je primeren tudi za peko in druge dekoracije, ki jih lahko prilagodite po svojem okusu. Delo s kraft papirjem je preprosto in nezahtevno, med obdelavo je priporočljivo delati v vlažnem okolju. Beli in črni tisk je odličen dekorativni element, ki bo vašim kreacijam dodal zanimivost in nenavadnost.


lastnosti izdelka:

  • papir iz umetnega usnja
  • primeren za nadaljnjo dodelavo
  • narejen iz celuloze in lateksa
  • debelina - 0,55 mm
  • gramatura - 350 g / m2
  • mere: 49,5 cm x 1 m
  • lahko perete pri 40 ° C, medtem ko se lahko med pranjem skrči za največ 5 odstotkov
  • v roli
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano