Nazaj v trgovino NVP1941_020

Profesionalni akvareli Leningrad | izberite set

Na zalogi

Izberi
€25,69
€642,25 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Profesionali akvareli Leningrad – izberite set

Ruska znamka Nevskaya Palitra Vam predstavlja novi set akvarel barv Leningrad. Ta set bo zadovoljil potrebe ne samo profesionalcev, pač pa tudi začetnikov! Slikanje z akvareli je oblika rekreacije in odličen način za izražanje kreativnosti. Ena od pomembnejših značilnosti teh barv je njihov fin akvarel efekt in obstojnost barv tudi ko se mešajo z večjo količino vode. Set vsebuje 16 ali 24 kom akvarel barv na bazi vode, spakiranih v obliki čvrste kocke ki se nahaja v plastični posodici s vsebino 2.5 ml. Vsebujejo visoko nasičenost kvalitetnih finih pigmentov. Primerne so za slikanje na trdem (kot je papir za risanje) in akvarel papirju. Za nanos barv se priporoča uporaba okroglega čopiča s finimi sintetičnimi vlakni. Barve se nehajajo v kartonski škatli.

Lastnosti:

  • redčijo se z vodo, na bazi vode
  • barve so visoko pigmentirane in kvalitetne, pol-transparentne ali pokrivne
  • odpornost na svetlobo se od barve do barve razlikuje (+, ++, +++)
  • v ponudbi sta dve različici : 16 x 2,5ml ili 24 x 2,5ml
  • barva se lahko fiksira z lakom do 24 ur
  • idealen predlog za darilo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano