Nazaj v trgovino PNT35201

Retarder upočasnjevalec sušenja barv za tekstil in usnje PENTART

Na zalogi
€4,75
€59,38 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Medij za upočasnjevanje sušenja barv PENTART za tekstil in usnje je odličen pripomoček za tiste, ki želijo doseči še lepši učinek. Retarder je odličen za niansiranje barv in ustvarjanje barvnih prehodov pri barvanju tekstila ali usnja. Prostornina 80 ml.

Navodila za uporabo

Retarder vtrite s čopičem v tekstil in nato nanesite barvo. Če želite doseči lepši učinek, čopič izmenično potopite v barvo in v sredstvo za počasnejše sušenje. Ustvarite barvne prehode in niansirajte po svojih željah.


lastnosti izdelka

  • Retarder - sredstvo za počasnejše sušenje barv za tekstil in usnje
  • Upočasnite sušenje tekstilnih barv
  • Omogoča vam barvi prehodi in niansiranje
  • Prostornina 80 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano