serivete za decoupage - Pastelne vrtnice - 1 kom

€0,30
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Serivete so idealne za dekoracijo in decoupage. Njihovi šarmantni motivi bodo obogatili vsak interier in zadovoljili tudi največje perfekcioniste. Lahko jih uporabite za dekoracijo stekla, lesa, tekstila, stiropora ipd. Motivi so tiskani s posebno tehniko sitotiska (silk-screen printing). Naj bo vsak trenutek vašega ustvarjanja, zadovoljstvo.

Navodila: serivete za decoupage lahko režete ali pazljivo trgate. Pripravljen motiv postavite na površino ki jo želite dekorirati (napr.  ,  ,  itd.) i na njega nanesite  . lepilo nanesite pazljivo, da se ne bi ustvarili zračni mehurčki. Servietna tehnika je zelo enostavna. Po pravilnem nanosu lepila, se bo motiv popolno oprijel na ozadje

Dimenzije: 1 x 33 x 33 cm

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano