Serviete za decoupage - Srce iz kamilice - 1 kom

€0,29
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Serviete so primerne za decoupage, različne vrste okraševanj in za servietno tehniko. Njihovi šarmantni motivi in unikaten dizajn, bodo zadovoljili vse kreativce kot tudi tudi največje perfekcioniste. Uporabljajo se lahko na steklu, lesu, tekstilu, stiroporju ipd. Motivi so tiskani s posebno metodo silk-screen. Z njimi bo vaš delo zabavno.

Uporaba : Serviete za decoupage lahko režete ali trgate. Pripravljen motiv postavite na površino predmeta ki ga okrašujete (na primer lesena škatla za dekoracijo, kartonska škatla, okrogla škatla iz stiropora) nato pa s čopičem nanesite lepilo za decoupage na zgornjo stran serviete. Pazite da se ne pojavijo zračni mehurčki ali nabori. S servietami za decoupage je delo zelo enostavno. Po tem ko ste z lepilo premazali pripravljen motiv s serviete, je le ta fiksiran na predmet in se odlično oprijema površine.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • Serviete za decoupage, okraševanje, servietno tehniko in dekoracijo
  • Motivi so tiskani s posebno tehniko sitotiska (silk-screen printing)
  • Dimenzije: 1 x 33 x 33 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart
Modelirna masa Cernit NUMBER ONE 56g

Modelirna masa Cernit NUMBER ONE 56g


2,58 € Cena na enoto 46,07 €/kg
Cernit

Nazadnje ogledano