Nazaj v trgovino RMSAR0500GE

Set akvarelnih barv Nassau Fine Art - 16 delni

Na zalogi
€9,19
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Te živahne, raznovidne in z vodo razredčljive akvarelne barve, nudijo izjemno preglednost med slikanjem in so idealne za vse vrste akvarelnega papirja ali platna. So na vodni osnovi in pred samim sušenjem, napake je lahko enostavno odstraniti. Njihovi koncentrirani in trdni pigmenti se zlahka med seboj mešajo in tvorijo neskončno množico številnih drugih odtenkov. Ta odličen komplet akvarelnih barv Nassau Fine Art je popolno darilo za vse ljubitelje slikanja z akvarelom. Idealne so za začetnike in tudi za bolj napredne umetnike.


lastnosti izdelka


  • set akvarelnih barv Nassau Fine Art
  • primeren za začetnike in tudi za bolj napredne umetnike
  • 16-delni set
  • pakiranje vsebuje: 12 x 12 ml akvarelnih barv, 2 x slikarska čopiča, 1 x grafitni svinčnik
  • dimenzije pakiranja: 21 x 15 x 2 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano