Set barv s kovinskim efektom JAVANA

(3)
€11,51
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set barv za tekstil s kovinskim efektom JAVANA

Barve za tekstil s kovinskim efektom so primerne za svetel in temen svilen tekstil in za tekstil iz mešanih materialov.

Lastnosti:

  • vodoodporne
  • čas sušenja po nanosu na tekstil : cca 6 ur
  • fiksiranje barve: v pečici (na 150° C, 8 minut), z likalnikom z zadnje strani
  • pred likanjem preverite odpornost tkanine na toploto

Set vsebuje:

  • 6 x 20 ml barva za tekstil
  • 1 ščetka
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Ta kovinski učinek je na soncu popolnoma čudovit, zaradi njih so moje majice videti kot luksuzni kosi iz butika.

Renata Preverjena ocena

Sinovi sem z njimi na jopico naslikala logotip njegove najljubše igre in zelo mu je všeč, lesketa se točno tako, kot je želel.

Alena Preverjena ocena

Komplet je super, barve se enostavno nanašajo in na tekstilu izgledajo zares moderno.

Dana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano