Nazaj v trgovino DRW110012K02

Set markerjev za tekstil DARWI TEX 12 x 3mm

€27,28
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Posebni markerji za barvanje in dekoracijo tekstila iz naravnih ali umetnih vlaken (mešanica do 20 %).

Ko se barva posuši, je potrebno likanje s hrbtne strane ali preko papirja za peko. Jakost likalnika prilagodite vrsti tkanine.

Po fiksiranju, se barve lahko perejo na 60°C in likajo.

Karekteristike:

  • primerni za svetlo tkanino,
  • pred risanjem, oblačila oprati,
  • Tamne barve je priporočljivo najprej obarvati v svetle barve.
  • Pri fiksiranju, temperaturo likalnika prilagodite tkanini. Likajte s hrbtne strani ali preko papirja za peko.
  • Po fiksiranju, je risba vodoodporna, pri pranju do 60°C,
  • Pred pranjem, tkanino obrnite narobe.

Navodilo za uporabo:

  • Pripravite tkanino na kateri boste risali. Mora biti čista da bi barve bile obstojne.
  • Barve se pri slikanju lahko natopijo v tkanino, zato priporočamo da pod tkanino postavite neprebojen material (npr. kos kartona), . Če želite slikati na sprednji strani majice, postavite podlago v notranjost majice (V nasprotnem primeri se lahko vzorec preslika na zadnjo stran majice).
  • Pred uporabo, marker pretresite da bi se barva zmešala. Marker se aktivira s pritiskom konice in sicer tako da konico prislonite na papir in nekaj rat pritsnete da bi se konica stsnila v notranjost. Tako se formira pečat ki preprečuje sušenje tekočine.
  • V kolikor slikate bolj kompleksne vzorce, je bolje počakati da se barve posušijo, saj bi se v nasprotnem primeru lahko pomešale.
  • Po končanem slikanju, naj se risba posuši Čas sušenja je odvisen od velikosti vzorca in količine barve.
  • Konico narahlo izvlecite iz markerja in sperite z vodo – pustite jo naj se posuši. Markerje skladiščimo z nežno zamenjanimi čistimi konicami.
  • Posušen vzorec likati (bez pare).

Set vsebuje naslednje barve :

100 - črna

215 - svetlo modra

236 - temno modra

420 - karmin rdeča

475 - roza

490 - vermilion

611 - svetlo zelena

626 - temno zelena

751 - zlatn rumena

752 - oranžna

805 - temno rjava

900 – vijolična

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano