UV lepilo Pentart 20 ml - izjemno močno

Na zalogi
€5,49
€274,50 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

UV lepilo znamke Pentart je izjemno močno lepilo, ki po sušenju pridobi preglednost. Površine je treba pred lepljenjem razmastiti s 100% alkoholom. Količino lepila nakapajte na želeno površino, kolikor je potrebno, spojite površine in utrjujte z UV svetilko vsaj 20 sekund skozi stran, ki prepušča ultravijolično svetlobo. Primerno je za lepljenje predmetov iz stekla, sintetične smole ali za lepljenje predmetov na kovinske podlage. Pri delu z lepilom uporabite zaščito, ker draži kožo. V primeru stika s kožo sperite z veliko vode. Pakiranje vsebuje 20 ml lepila.

lastnosti izdelka:

  • UV lepilo
  • enokomponentno
  • izjemno močno
  • pred lepljenjem razmastite površine s 100% alkoholom
  • Z ultravijolično svetilko sušite vsaj 20 sekund skozi UV prepustno stran
  • po sušenju je prozorno
  • strdi se pod ultravijolično svetlobo
  • primerno za lepljenje prosojnih predmetov
  • delajte z zaščito - draži kožo
  • v primeru stika s kožo umiti z veliko vode
  • prostornina - 20 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano