Nazaj v trgovino FBC181550

Šolske škarje z ovojnico Faber-Castell - rdeče

€3,96
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Šolske škarje znamke Faber-Castell so odlično orodje za novopečene šolarje, pa tudi za starejše učence. Zahvaljujoč ergonomskemu ročaju so primerne za otroke, ki se šele učijo delati s škarjami. Bodo všeč pa tudi izkušenim šolarjem, ki obožujejo rezanje in izrezovanje. Priložena zaščitna ovojnica in zaobljeno rezilo sta najboljši varnostni funkciji pri delu s škarjami. Dolgo rezanje z njimi se spremeni v zabavo, ne glede na to, ali jih otrok drži v desni ali levi roki. Vaš otrok se zlahka zaljubi v ta šolski pribor Faber-Castell.

lastnosti izdelka:

  • šolske škarje za otroke
  • paket vsebuje tudi zaščitno ovojnico rezila
  • primerne tako za desničarje kot levičarje
  • zaobljeno rezilo
  • mehak in ergonomski ročaj
  • primerne za dolgotrajno rezanje
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano